18-Şubat-2019 - Pazartesi

Şanlıurfa'da Okul Sporları Kros Müsabakasıyla Start Aldı

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları müsabakaları Kros yarışıyla start aldı.

21-11-2018 11:49

11 Nisan Spor Kompleksinin yanında yapılan kros yarışmasında170 sporcu engebeli yolları aldırış etmeden fınısh noktasına ulaşmak için kıyasıya mücadele etti.
Sporcular mücadeleleriyle renkli görüntülere sahne olurken Yıldız Kızlar Ferdide Nida Nur Toprak, Yıldız Kızlar Takımda Ulubatlı İmam Hatip Ortaokulu, Genç Kızlar-A Ferdide Nefise Toprak, Genç Kızlar-A Takımda Hadi Kutlu Mes. Tek. Lisesi, Genç Kızlar-B Ferdide Zeynep Güleli şampiyon olurken Erkeklerde ise Yıldız Erkekler Ferdide Ömer Arlak, Yıldız Erkekler Takımda 75.yıl Ortaokulu, Genç Erkekler-A Ferdide Mehmet Sümbül, Genç Erkekler-A Takımda Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, Genç Erkekler-B Ferdide Halil Tekin şampiyon oldu.
Dereceye giren sporculara ödüllerini Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi Murat Tokucu, hakemler ve beden eğitimi öğretmenleri takdim etti.
Kros yarışmasında dereceye giren sporcular ve okullar şöyle;
YILDIZ KIZLAR – FERDİ
1.Nida Nur Toprak, 2.Fatma Nur Akçiftçi, 3.Berivan Çiçek, 4.Yağmur Alkan
YILDIZ KIZLAR – TAKIM
1.Ulubatlı İmam Hatip Ortaokulu, 2.Elgün Ortaokulu,3.Kabacık İHO, 4.75. Yıl Ortaokulu
GENÇ KIZLAR – A (FERDİ)
1.Nefise Toprak, 2.Merve Sercan, 3.Zerda Dolaş, 4.Mizgin Ayaz
GENÇ KIZLAR – A (TAKIM)
1.Hadi Kutlu Mes. Tek., 2.Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, 3.Emine Göncü Anadolu Lisesi, 4.Karaköprü MTAL
GENÇ KIZLAR – B (FERDİ)
1.Zeynep Güleli, 2.Sevgi Kızoğlu, 3.Ebru Karakuş, 4.Betül Gökktaş
YILDIZ ERKEKLER – FERDİ
1.Ömer Arlak, 2.Ahmet Sedat Aksoy, 3.Muhammed Salih Akgöbek, 4.Eyyüp Can Özayten
YILDIZ ERKEKLER – TAKIM
1.75.Yıl Ortaokulu, 2.Halilurrahman Ortaokulu, 3.Elgün Ortaokulu, 4.Kabacık İHO
GENÇ ERKEKLER – A (FERDİ)
1.Mehmet Sümbül, 2.İbrahim Çiçek, 3.Abdülganim Maviçiçek, 4.Ömer Boztepe
GENÇ ERKEKLER – A (TAKIM)
1.Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, 2.75. YIL, 3. Karaköprü MTAL, 4.Özel Yediiklim
GENÇ ERKEKLER – B (FERDİ)
1.Halil Tekin, 2.Abdulkerim Turus, 3.Eyüp Demirkol, 4.Mustafa Akkuş
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.